Inteligentny dom Wrocław


Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

automatyka domowa, inteligentny dom, sterowanie oświetleniem
skuteczne pozycjonowanie stron https://zestawydomonitoringu.pl/ http://storrepenispiller-se.eu sport-mix anabola steroider köpa

foto
Skuteczne pozycjonowanie stron


Inteligentny dom Wrocław

Dzięki nowej metod można automatycznie sterować roletami w wszelkim domu, bramą wjazdową albo i nowymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który kieruje się całym domem, pewno stanowić dodatkowo panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę dużo oryginalni się z dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a następnie szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest trudnym błędem!

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest skorzystanie możliwości współczesnej automatyki przy zachowaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W współczesny rozwiązanie w jakiejś chwili można sprawdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że apartament jest miły. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli mamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega raczej na ostatnim, że niektóre procesy mogą zachodzić bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dużym wietrze, symulacja naszej obecności w zakładzie podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można też ograniczniki mocy oraz nowe narzędzia oraz urządzenia techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, bronienie się rzeczywistością. Jak nie jest nas w lokalu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że człowiek istnieje w mieszkaniu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma pomysłu na to, jak dobry jest polski pies (w obu faktach to spacery powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), więc warto pamiętać kilku rzeczach, które odbędą swój nowy dom miejscem znacznie dużo łagodnym dla czworonoga. Stąd też o poświęcić swój wolny czas na przemyślanie rozplanowanie wszystkich tematów w wpływie domu i doskonałe zdefiniowanie miejsc dla nich danych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i uzyskać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie wówczas chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i inteligentny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i podejmować system razem ze Ważna stworzyć swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na diagramie, a Panasonic pracuje już ponad wieloma różnymi urządzeniami, które będzie ważna łatwo dołączyć do budów, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym etapie istniej w produkcie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w zieleńcu bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela obecna istnieje tyle ciekawa, że może wykonywać niezależnie od tego albo potrafimy w własnym domu wspomniany system SmartHome albo więcej nie. Rozwój technologiczny przyczynił się do tworzenia takich systemów inteligentnego domu, które ułatwiają szybki montaż, i przy tymże są niedrogą i lekka metodą badania tego, co aktualnie dzieje się w domu. Dzięki temuż wiele urządzeń więcej będzie mogło być utrzymywany zdalnie bądź prowadzony przez AI. Technologia smart home nie musi zmniejszać się ale jedynie do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to podejście może nabyć dużą popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, że w porządku 10 lat zostaną się one standardem, na analogicznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już chociażby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to że miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to rzeczywiście kuszące perspektywy, należy liczyć się z jednymi problemami, jakie mogą wystąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie gromadzi się z sieci czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu też z budowie przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co bardzo wszystkie kamery zainstalowane w domu są okazja i podglądu online, dzięki czemu możemy stwierdzić, co dzieje się w swym domu chociażby w ciągu naszej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a oraz zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak jeszcze zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają opracowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w zakładu oraz przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w zarządzaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która wskazuje na korzyść takich rozwiązań, jest więcej to, że systemy inteligentnych domów zezwalają na zrobienie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację budynku i wpisują się w wartości budownictwa ekologicznego. Pewno się wydawać, że wnętrze domu w tak zaawansowaną technikę to drażliwy temat, natomiast toż jedynie złudzenie a wszelka dziedzina może bronić się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu lub telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie małym kosztem możemy radować się komfortem który zapewnia nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przekształceniu go w układ „D2000i” Zatrzymujemy się posiadaczami w duzi funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest i sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale musi więc podłączenia dodatkowych elementów oraz co wewnątrz tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w twórz ogólny oszacować gdyż chce od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki cel rozwoju obierze w perspektywy technologia smart home, już teraz przedstawia ona kuszącą propozycję dla osób wybierających nie tylko poprawić swój komfort życia, ale te odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Także jak kilkanaście lat temu sporo spośród nas zastanawiało się, czy systemy solarne niewątpliwie są energooszczędne, właśnie już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również fizycznym), które mówi na obecność lub lukę w mieszkaniach i stopień natężenia naturalnego światła To też sterowanie ogrzewaniem w jakimś z zakwaterowań w osobna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a także sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stopnia jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy zatem wcześniej zostało wspomniane, urządzenia montują się ze sobą drogą bezprzewodową, więc nie wymagają okablowania, oraz co za tym idzie, ich instalacja nie jest niejasna dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu osób samą spośród najistotniejszych korzyści, które daje instalacja w zakładzie tego gatunku sposobu będzie to, że przy zachowaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować wszystkimi systemami zainstalowanymi w domu. Inteligentne być mogą się te znacznie ważne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a również inne, mniej znane elementy, działające w dostosowaniu domu pod własne potrzeby. Zawsze tenże tenże czujnik (oraz po zastosowaniu odpowiednich miejsc), prawdopodobnie nie tylko włączyć światło, ale same uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wydobywającej się w pobliżu wejścia celi i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną połowa tego poradnika , dotyczącą mienia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że zgodnie z danymi tam zawartymi zgromadziłeś całe potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie rezygnujmy przesądom, że czym dokładnie i dłużej świecą się lampy wokół własnego domu, tym zatrzymuje się bardziej odporny na wykonywanie złodziei, czy wandali. Niestety, wiedza tym, że inteligentne oświetlenie może działać ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż jeszcze nie przebiła się do normalnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto jeszcze przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na te, które dawane są przez popularne firmy na placu mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu też na podzielenie inwestycji na momenty. Wzięciem tym kwalifikuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, by ważna było sterować nimi z pewnego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy te komputer. Można więc powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do ostatniej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne stało się tworzenie i rozbudowywanie systemu, natomiast wtedy pociągnęło za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Dlatego i powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeśli chcemy bawić się urokiem dawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który poleca się samochodem, domem, kasą, jest przyjemny, dobrze przygotowany, ma zdjęcia z obcych krajów ma kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie a we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial reguła jest pewna- zdradzil zone, ruch w koniec i zrujnowal moje zycie.cierpienie stanowi nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze bliskim domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci również nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny apartament w inteligentne domy Betacam oparciu o dania polskiej firmy Ampio

Chciałbym przygotować w nim coś # inteligentnydom Co prawo w grupie stanowi on już wykończony, a nie jestem okazji jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale zakładam że co właściwie uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże kiedy odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwoli na sterowanie ponad 100 innych towarów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejś operacji, a również możemy zobaczyć, czy puściło ono do końca wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i ponownie automatycznie się otworzyła. Jako dużo praktyczna jest integracja oświetlenia rodu z własnymi instalacjami; w działalności znaczy to, że np. uruchomienie danej sceny może tworzyć się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz wiele osób decyduje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, które są ze sobą zintegrowane i dają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z nowoczesności i poświęcić swój wolny chwila, by móc temuż zrobić taki inteligentny dom Co ważne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dostosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem odbywa się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z jedynego rozwiązania może spowodować samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która wie że to rzeczywiście nas należy wpuścić, a garaż już istnieje otworem i złapie się po tymże kiedy będziemy w ośrodku – oczywiście będzie wyglądało bycie w zakładach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest narzędziem innowacyjnym i niezwykle istotnym, zaoferowany w niezwykle dogodnej formie, dzięki dlaczego jego budowa i konfiguracja dotyczy zaledwie kilka chwil, a nieskomplikowany proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w bezpośrednim domu każdy sam.

Komentarze: 58


noavatar.png
Mirek 2018-09-10

Jak tylko będę w odwiedzam to cudowne miejsce:)

noavatar.png
Bożena 2018-09-11

Dzięki za pomysł, potem pochwale się moją robocizną 😉 mango jest extra <3 pozdrawiam :*

noavatar.png
Hugona 2018-09-11

można zastąpić ksylitolem?

noavatar.png
Nagod 2018-09-11

Gdzie mozna kupic? w jakiej postaci?

noavatar.png
Delfin 2018-09-11

Oj trudno będzie sobie z tym poradzić

noavatar.png
Marek 2018-09-11

Dziękuję 😉 i na tym nie kończę 😉

noavatar.png
Dagna 2018-09-11

Świetny pomysł, na pewno wykorzystam ? dziękuję?

noavatar.png
Ludomiła 2018-09-11

Cześć. Chciałam zapytać czy twoje batony można znależć gdzieś indziej niż w twoim sklepie? <3

noavatar.png
Miron 2018-09-11

Strzał w 1 ! się jak dziecko, że dietę mogę dopasować do treningów! się na konto, a tu niespodzianka, możliwość zmiany diety. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Z przyjemnością będę testować zespół jest począwszy od przepisów aż do wsparcia i motywacji!! się, że dzięki tak genialnym przepisom zyskuję tyle pozytywnej energii i kulinarnego doświadczenia! 😉

noavatar.png
Mścisława 2018-09-11

To, że zalewa nas fala elektroniki nie znaczy, że możemy sobie pozwolić na zapominanie zasad ortograficznych. Użyłaś fatalnego argumentu.

noavatar.png
zenona 2018-09-11

Kasiu, mam książę ( pierwsze wydanie) czy jak kupie tą to bedzie to samo ?Bo ja kocham wszytko co i nie wiem co mam robic ?! ????

noavatar.png
Maja 2018-09-11

Zastanawiam się czy piłkarze jak mają mecze w środę i dla przykładu w niedzielę i treningi każdego dnia to raczej nie mają kiedy odpoczywać. Tylko w letniej przerwie. I to tylko co dwa lata. Bo przecież są i i zawsze znajdę czas na odpoczynek. Grunt to zorganizowanie. Pozdrowienia.

noavatar.png
Konrada 2018-09-11

Anka kiedy będzie wpis o tarczycy,pisałaś ze pracujesz nad nim. Okazało się ze mam chora tarczyce i zastanawiam się nad dieta i ewentualnymi ograniczeniami- przy starKasiu się o ciążę

noavatar.png
Dobiesław 2018-09-11

Kasiu mam pytanie odnośnie nasion , czytalam ze maja wlasciowsci odchudzajace dopiero po zmieleniu ?

noavatar.png
Cieszyrad 2018-09-11

Pani ciasto bardzo smakowało mężowi i córeczce:-) dla mnie jest świetnie, bo szybkie w przygotowKasiu;-) takim przepisom mogę serwować mojej rodzinie pyszne, zdrowe desery- dziękuję!

noavatar.png
Ksaweryna 2018-09-11

Gratuluję bardzo się cieszę z otwarcia by. Kibicuję bardzo mocno, bo robicie wiele dobrego

noavatar.png
Felicjana 2018-09-11

Bardzo mądre porady na pewno z czegoś skorzystam..właśnie przerabiam kuloodporną kawę-pozdrawiam

noavatar.png
Bonawentura 2018-09-11

Kasiu nie uwierzysz gdzie w sobotę kupiłam batony, w ….aptece w małym mieście

noavatar.png
Eliza 2018-09-11

2-4 filiżanki dziennie.Pozdrawiam

noavatar.png
Bernard 2018-09-11

najlepsze? ? ?

noavatar.png
Felicjan 2018-09-11

dlaczego mi to ciasto wyszło suche i rozwarstwione jak kruszonka do posypanie? nie jest za mało płynnych rzeczy w tym przepisie? proszę uprzejmie o odpowiedz

noavatar.png
Jadwiga 2018-09-11

Odpowiednia dieta potrafi zdziałać cuda. Oprócz tego ja zażywam kapsułki z pierzgą pszczelą oraz witaminę c. Daje to znakomite efekty i prawie nigdy nie choruję

noavatar.png
wislawa 2018-09-11

ROUNDUP to nie nawoz. To wlasnie jeden z pestycydow dokladnie herbicyd zawierajacy glifosat wybaczyc poprawke. Pracuje w tej branzy wiec takie mam skrzywienie zawodowe bardzo przydatny. Doceniam i pozdrawiam

noavatar.png
Radoslaw 2018-09-11

Można kupić w internecie masła orzechowe,które zawierają w składzie wyłącznie orzechy laskowe lub np.nerkowce bez żadnych innych dodatków.Takie są najlepsze

noavatar.png
Iwonka 2018-09-11

Koncze trening o 1 . Troche kiepski pomysł by jeść po nim owoce. Chyba zależy od pory dnia??

noavatar.png
Kamila 2018-09-11

Wszystkie te wskazówki są istotne i przydatne. Tutaj mogę jednak napisać, iż każdy organizm jest inny i czasami zupełnie inaczej reaguje na to samo. Ale to tylko taka mała uwaga. A tak na prawdę to lepiej ćwiczyć z dziewczynami niż chłopcami. Bo raczej na dziewczynie można oko zawiesić. I są mimo wszystko piękniejsze. Tak jak pani. Twórczyni jednego z najlepszych blogów tego typu.

noavatar.png
Rufin 2018-09-11

Wydaje mi się że najtrudniej jest zacząć. W sumie jestem tego nawet pewny, bo zaczynałem już setki razy, ale zawsze równie szybko kończyłem? napisałabyś jak się nie poddać w tych pierwszych tygodniach? się zmotywować?

noavatar.png
Edyta 2018-09-16

Dzień dobry. Chciałam zapytać i nawiązać do artykułu na temat komponować posiłki? tam napisane że powinnismy unikać łączenia produktów z grupy węglowodanowej i białkowej. Natomiast w tym artykule podaje przykład posiłku pierś z indyka z ryżem. Czy jest to uzależnione od tego wczy w danym dniu trenujemyy czy tez nie? możemy łączyć produkty a kiedy powinnismy tego unikać?Pozdrwiam

noavatar.png
Serafin 2018-09-16

Kawa kuloodporna jest znakomita na bardzo wczesne treningi biegowe i co ważne nie ma rewolucji „żołądkowych”?POLECAM

noavatar.png
Sylwester 2018-09-16

Kasiu, mam pytanie dotyczące ciasta z buraków. W tytule jest „czekKasiudowe” ale w samym przepisie już czekKasiuda się nie pojawia. Ile i w którym momencie ją dodać? />Wesołych

noavatar.png
teodoryk 2018-09-17

Witam:) również proszę o dokładne proporcje:)

noavatar.png
Maja 2018-09-17

Kochana co sądzisz o smażeniu na oleju kokosowym nierafimowanym? ☺️

noavatar.png
Bonifacy 2018-09-17

A ja prosiłabym o więcej przepisów na posiłki białkowo-tłuszczowe dla osób z nietolerancją na jajka. Niestety, trudno być na paleo bez jajek 🙁

noavatar.png
Misiek 2018-09-17

Kasiu, czym zastąpić jajka w twoich wypiekach? mi nietolerancja ????

noavatar.png
Blanka 2018-09-17

a ile robisz dziennie przysiadów

noavatar.png
Gloria 2018-09-17

Proszę śledzić na blogu

noavatar.png
Ostrobod 2018-09-17

Pyszny, zdrowy i tak cuuudownie pachnący! w mgnieniu oka;) uwielbiam mąkę kokosową!

noavatar.png
Sebastian 2018-09-19

Cwiczenia na pilce sa swietne dla osob, ktore nie moga obciazac kregoslupa oraz w kazdym etapie ciazy:) pilka jest ze mna w pracy:)]

noavatar.png
Libert 2018-09-19

Potwierdzam – aktywność jest ważna!:))))))Pięknego dnia!:)Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Kubuś 2018-09-19

Też pytam o ilość ciastek w dajtylowcu i jestesm w pół pracy nad sernikiem jaglanym, cynamon i cukier kokosowy powodują że masa jest dość ciemna , nijak nie podobna do śnieżnobiałej ze zdjęcia, o co chodzi?

noavatar.png
Norbert 2018-09-20

Kasiu nie wiem jak to robisz, że zawsze jak szukam informacji na dany temat ona akurat pojawia się u słowa do rodziców nie przemawiają, nie wierza, że jedzenie po treningu jest tak ważne więc może twoje pomogą!Pozdrawiam

noavatar.png
Przemek 2018-09-20

Dobry wieczor, co zrobic kiedy masa jest zbyt sypka i nie sa sie uformowac kulek?

noavatar.png
Ewald 2018-09-20

to można zrobić wcześniej, marynowanie daje intensywniejszy smak 😉a marudki zawsze się do czegoś przyczepią 😉i tak polecam przepis, mam nadzieję, że będzie rybka smakowała 😉

noavatar.png
Olgierd 2018-09-20

Wyglada przepysznie i na pewno zagosci na naszym stole ☺

noavatar.png
Adelajda 2018-09-20

ROUNDUP to nie nawoz. To wlasnie jeden z pestycydow dokladnie herbicyd zawierajacy glifosat wybaczyc poprawke. Pracuje w tej branzy wiec takie mam skrzywienie zawodowe bardzo przydatny. Doceniam i pozdrawiam

noavatar.png
Brygida 2018-09-20

Mam płytę i jestem zadowolona. Ćwiczę trening dla trymestru i stretching. Tylko nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy ćwiczenia lepiej wykonywać codziennie czy wystarczy kilka razy w tygodniu? ?

noavatar.png
Paloma 2018-09-20

Jupii tyle na nią czekałam!!!

noavatar.png
Czarek 2018-09-21

Pysznie wygladaja, na pewno ten przepis wyprobuje. Oby tylko posmakowaly mojemu niejadkowi, 2.5 letniej corce ktora ma dlugi jezyk na wszelkie nowe potrawy. Trzymaj kciuki ?

noavatar.png
Leokadia 2018-09-21

Nie wysuszy się ten kurczak?

noavatar.png
tyberiusz 2018-09-21

czy jak zamiast całych jajek dam tylko żółtka, to też wyjdzie? i czy dać ich wówczas więcej? niestety mam nietolerancję białka jajek 🙁

noavatar.png
witalis 2018-09-21

Szkoda że zamiast emotikonek wychodzą ‚?’ 😉

noavatar.png
Apolloniusz 2018-09-21

apetycznie wyglądają

noavatar.png
Otto 2018-09-21

Interesuje mnie skorzystanie z tej diety, tym bardziej ze mięso jem sporadycznie, praktycznie czuje że go nie potrzebuje. Zastanawiam się tylko czy produkty niewykorzystane z pełni do przepisu (1 plaster ananasa, 1/2 cukinii) zostaną wykorzystane na drugi dzień? chciałbym wyrzucać reszty….

noavatar.png
Narcyz 2018-09-21

Dziękuję serdecznie

noavatar.png
Benedykt 2018-09-21

Taki omlet to się rozumie! dodałam jeszcze łyżkę zmiksowanych płatków owsianych. Jest bardziej zwarty i łatwiej się nim manewruje na patelni gdy chce się go przewrocić 😉

noavatar.png
Czesław 2018-09-22

Dziękuję za książkę gotowanie, jest wyjątkowa, oby takich ludzi dbających o innych, motywujących było więcej.Pozdrawiam

noavatar.png
Anita 2018-09-22

Czym mozna zamienic szklanke wiorkow kokosowych?

noavatar.png
Giedymin 2018-09-22

Kasiu dlaczego nie będzie na obozie zimowym ?

Top