fitnes


Karnet upoważnia do korzystania: z siłowni, wszystkich zajęć grupowych znajdujących się w naszej ofercie, strefy saun oraz profesjonalnej opieki. Trening przygotowany specjalnie dla Ciebie i prowadzony przez Twojego osobistego trenera. A sprzęt działa i jest go w odpowiedniej ilości.

Zajęcia przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn i uwielbiane przez obie te... Dające solidne podstawy technicznego pracowania z obciążeniem. Na treningu funkcjonalnym całe ciało pobudzane jest do pracy we wszystkich możliwych płaszczyznach, zakresach i kierunkach.

Jest to bardzo innowacyjny system fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba naszą kondycję,... W NASZYM KLUBIE ISTNIEJE RÓWNIEŻ OPCJA ZAMROŻENIA KARNETU NA MINIMUM 7 DNI. (w cenie karnetu: możliwość korzystania z cardio, siłowni, pomocy trenera, zajęć grupowych AEROBIC oraz POWER BIKE, rollmasażu)

Zajęcia przeznaczone są dla osób pełnoletnich, realizowane są przy udziale minimum trzech osób. Ćwiczenia w ramach treningu wykonuje się w tzw. Systematyczne wzmacnianie ćwiczeniami core wspomoże rehabilitację, zwiększy siłę i poprawi sprawność ruchową.

Wspierając swojego kolegę/ koleżankę nie tylko uczysz się pracy w grupie ,ale także pomagasz innym przełamywać swoje słabości. WOD TEAM- Trening grupowy, w parach lub drużynach wieloosobowych. Istnieje także grupa HERO WOD's, jeszcze bardziej wymagających zestawów ćwiczeń.

Kontrolowany przez umysł ruch uwalnia mięśnie od napięcia i stresu. Trening ten doskonale rzeźbi mięśnie, wysmukla sylwetkę oraz przywraca równowagę fizyczną i psychiczną. Regularne treningi wzmacniają mięśnie całego ciała i doskonale spalają zbędną tkankę tłuszczową.

Celem tych zajęć jest wyrzeźbienie ciała i nadanie mu sprężystości i elastyczności. Istotą ćwiczeń jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni. Na tych zajęciach można popracować nad kształtem sylwetki, jędrnością mięśni i kondycją jednocześnie.

Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Różnorodność zajęć jakie Wam oferujemy, pozwoli każdej z was dopasować rodzaj i aktywność do swoich możliwości. W naszej bogatej fitnessowej ofercie zajęć grupowych na pewno znajdziesz te najlepsze dla siebie.

Nasz Klub kierowany jest jedynie dla Pań! Na fachową pomoc liczyc mogą zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z aktywnością fizyczną, bez względu na wiek i wskazania wagi, jak i te, które trenują od dawna. Fitness LEON to klub wyposażony w nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt.

Pobierz oświadczenie opiekuna prawnego i dostarcz do swojego klubu. Rozległa przestrzeń do ćwiczeń indywidualnych wyposażona została w prestiżowy sprzęt TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness oraz Ekspertfitness. CityFit Wałbrzych to klub fitness mieszczący się w tętniącym życiem centrum handlowym Galeria Victoria przy ul. 1 maja 64, zajmujący powierzchnię aż 1790 mkw.

Zajęcia FITNESS NA TRAWIE odbywać się będą od 18.07.2017!! Początki bywają trudne, ale nie wtedy, gdy ma się odpowiednie wsparcie! Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz - nowoczesną siłownię, bogatą ofertę zajęć fitness, nowe wyzwanie w postaci Indoor Triathlon...

Zapewniamy Państwa, że robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, żeby nie dopuścić do zamknięcia klubu. W dniu 06.07.2013 r. niespodziewanie przez komornika został zajęty sprzęt. Drogi Klubowiczu teraz możesz płacić mniej za Karnet Open, wystarczy, że przyprowadzisz swojego znajomego do naszego klubu!

(jeśli podasz swój numer, będzie nam łatwiej się z Tobą skontaktować - maile nie zawsze dochodzą...) Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest zrzucenie kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, zbudowanie kondycji, czy spędzenie czasu wśród podobnych Tobie ludzi - zrealizujesz go!

Najnowsze artykuły:

Tagi dla artykułu:

Top